prosel_promosyon_kurulus
promosyon_galeri
+90 212 270 47 07
+90
Duyuru
Promosyon Ürünü Tasarımı

Promosyon Ürünü Tasarımı

Promosyon ürünleri hemen her promosyon firmasında birbirlerini tekrar etmektedir. Oysaki bir müşteri her zaman seçicilik hakkına sahiptir ki; bu da çeşitliliği gerektirmektedir.

 

Promosyon firmaları ürünlerinin üretimlerini yaparken asla ve asla taklitçi olmamalıdır.  Taklitçilik promosyon sektörünün bir nevi sonunu getirmeye yönelik çalışma yapmak demektir. Neden mi? Cevabı çok açık herkes taklit yapar, insanlar çeşit göremez ise promosyon ürünlerini nasıl olsa hepsi aynı mantığı ile önemsiz görecektirler.

 

Tasarımlara gelecek olursak, bu iş için yıllarını adamış insanlar mevcut, bu insanlara ulaşmakta çok zor değil aslında ülkemizde sayıları oldukça fazla ama bizim promsoyon firmalarımızın birçoğu yabancı tasarımcılar ile çalışmayı tercih etmekteler, aslında yakınlarındaki cevherleri görememekteler. Durum böyle olunca yabancı tasarımcılar, bizim kendi vatandaşımız olan Türk tasarımcılara göre daha fazla bütçe karşılığı çalışmaktalar bu da zamanla tasarım yaptıran firmaların bütçelerine zarar verir bir nitelik haline gelmektedir. Sonrasında firmalar da tasarım yaptırıp çeşitliliği seçmektense taklitler ile yetinmek zorunda kalıyorlar.

 

Prosel Tanıtım olarak tüm promosyon ürünlerimiz kişiye özel üretilmekte olup, Ürünlerimiz rakip firmalarımızda olduğu gibi standart değil her zaman farklılığı ile kendini piyasaya ispatlamayı başarmış bulunmaktadır

küp bloknotpromosyon firmaları

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Fırsat Köşesi
Fırat Ürünü Bulunamadı.
Fırsatlardan Haberdar Ol!
Adınız-Soyadınız
E-Posta Adresiniz
DMCA.com Protection Status